سوالات / راهنما

احراز هویت برای حساب کاربری

 

پروسه احراز هویت بمنظور تایید واریزی و حفظ حریم خصوصی و تایید امنیت حساب کاربری انجام میپذیرد و بطور کلی در موارد زیر احراز هویت اجباری بوده و برداشت جایزه تنها در قبال تایید احراز از سمت سایت امکان پذیر است .

  • نام حساب کاربری ٫ نام کارت واریزی و نام کارت برداشت باید حتما یکی باشد. در غیر اینصورت برای تغییر نام کاربری و تطابق آن با نام روی کارت واریزی باید احراز هویت برای کارت های واریزی انجام پذیرد تا ویرایش نام حساب کاربری از سمت سایت انجام پذیرد.زیرا در صورت عدم تطابق نام حساب و نام کارت واریزی امکان واریز وجه از سوی سایت وجود نخواهد داشت .

 

  • کاربر ، مسئول نگهداری اطلاعات محرمانه مرتبط به حساب کاربری خود است و چنانچه رمز عبور خود را فراموش کرده باشد در این حالت دادن رمز جدید و بازیابی اکانت در قبال ارایه احراز هویت به پشتیبانی سایت امکان پذیر است.

 

  • هر کاربر مجاز به ساخت یک حساب کاربری بوده و چنانچه در دو‌اکانت فعالییت و درخواست جایزه نماید طبق قوانین برخورد و اکانت دیگر غیر فعال میگردد و همچنین امکان انتقال موجودی حساب کاربری کاربر به اکانت دیگر وجود نخواهد داشت. در این وضعیت کاربر میبایست برای اکانت اصلی خود احراز هویت ارسال نماید و اکانت اصلی را به تیم پشتیبانی اعلام نماید.

 

  •  استفاده از كارت هاي واريزي متعدد خلاف قوانين سايت محسوب مي شود تنها در صورتي قابل قبول است كه  تمامي كارت هاي واريزي به نام شخص كاربر باشد و برای تک تک آنها احراز هویت انجام شده باشد.

 

  • کاربرانی که بصورت ریالی واریزی انجام میدهند و از طریق پرفکت مانی برداشت جایزه میکنند میبایست برای کارت های واریزی خود احراز هویت کنند تا تاییدیه درخواست از سمت ادمین صورت پذیرد.

 

  •  تمامی مدارک ارسالی توسط کاربر در سايت محفوظ بوده و به هيچ وجه امكان دسترسى ديگران به آن وجود ندارد و صرفا براى تاييد واريزى شما و جلوگيرى از دزدى ها و كلاهبردارى هاى اينترنتى مى باشد و تمام تلاش ما ایجاد یک فضای امن برای تفریح و سرگرمی کاربران میباشد.

 

چگونه احراز هویت صحیح کنیم ؟

همراه عزیز برای احراز هویت تنها کافی است کارت شناسایی ( کارت ملی یا شناسنامه هوشمند و یا گواهینامه ) و تک تک کارت های بانکی که با آن حساب خود را شارژ کردید را در کنار صورت خود قرار داده و بهمراه متن زیر که در دستتون میباشد از خودتون عکس سلفی با کیفیت بگیرید و جدا جدا ارسال نمایید.
( متن مورد نظر :‌ بدین وسیله اینجانب ...... دارای کد ملی ...... با ارسال مدارک ضمیمه درخواست احراز هویت کاربری در سایت بت مجیک را دارم .)
سپس برای تکمیل این پروسه ابتدا به حساب کاربری خود وارد شده و در فیلد سمت راست روی آیکون احراز هویت کلیک نمایید ، سپس عکس احراز و عکس کارت بانکی خود را در محل مربوطه پیوست و ارسال نمایید.از قسمت پایین احراز هویت میتوانید نتیجه احراز را دنبال نمایید.

  1.  از ارسال تصاویر غیر از کارت بانکی و کارت ملی خودداری نموده و فرمت تصاویر ارسالی بصورت ( png , jpeg , jpg ) باشد.
  2. چنانچه در آپلود عکس دچار مشکل هستید و خطا میگیرید بایستی از حجم عکس خود بکاهید ٫ عکس رو بصورت افقی تهیه کنید و یا از آن اسکرین شات تهیه  و ارسال کنید.

 نکته امنیتی مهم : پیشنهاد بت مجیک به شما این می باشد که برای امنیت بیشتر اطلاعات بانکی خود ، در تمامی سایت های اینترنتی از قرار دادن کد CVV2 و تاریخ انقضاء جداً خودداری نمایید.

تایید احراز هویت توسط ادمین : 

کاربر گرامی با توجه به اهمیت موضوع احراز هویت پروسه بررسی با دقت بالا و با توجه به نوبت مدارک ارسال شده ی کاربران در حال انجام مییاشد چنانچه ارسال مدارک کرده بصورت صحیح کرده باشید بین 1 الی 2 ساعت بعد میتوانید از حساب کاربری خود بخش احراز هویت نتیجه را پیگیری نمایید و منتظر تایید بمانید.

در صورت ارسال تصاویر فتوشاپ شده و یا کدملی جعلی و هر گونه مدرکی که به نیت گمراهی ادمین صورت گرفته باشد منجر به غیر فعال شدن تمامی اکانت های کاربر بدون اطلاع قبلی خواهد شد و کاربر فوق دیگر حق هیچ گونه فعالییت در بت مجیک را نخواهد داشت.

 


X
انتخاب میز حداقل / حداکثر
X
لطفا برای خود **نام مستعار پوکر** ثبت کنید.