سوالات / راهنما

آشنایی با بازی ها

بازی خرشانس :

این بازی یکی از پر طرفدارترین بازیها میباشد که با تعیین مبلغ شرط میتوانید وارد بازی شوید و با ایجاد ابعاد مختلف جدول ، درصد سود بالاتری برای خود ایجاد نمایید. این بازی همانند مسابقه های تلویزیونی بوده و پس از طی هر خانه ی خالی از بمب ، شانس خود را برای دریافت سود بالا میبرید. همچنین میتوانید درهرجدول با کلیک بر روی دکمه ی Collect  ، از بازی خارج  و قبل از باخت احتمالی ، برنده مقداری سود باشید.

خنثی کردن بمب :

در این بازی شما میبایست اقدام به خنثی کردن بمب نمایید.این بازی در سه مرحله ی آسان ، متوسط و سخت طراحی شده است.چنانچه شما بدون خطا تمام سیم ها را ببرید برنده بازی هستید ولی اگر پس از بریدن سیم رنگ زرد ظاهر شد ضریب برد شما پایین آمده و یک شانس دیگر برای برد بدست می آورید ، رنگ قرمزنشانه ی باخت و رنگ سبز نشانه ی برد با ضریب تعیین شده ی  شما میباشد.

گل یا پوچ :

به این صورت میباشد که شما  حدس زده گوی در کدام‌یک‌از  بشکه ها مخفی شده است اگر‌درست حدس بزنید برنده شده اید در غیر این صورت باخته اید.

چرخ جادویی :

برای شروع بازی باید شرط خود را در قسمت bet مشخص کنید و بر روی spin کلیک کنید. سطح اول چرخ شروع به چرخیدن می کند فلش بر روی هر قسمت توقف کند شرط شما طبق چیزی که در آن قسمت نوشته شده است محاسبه می شود. روی هر سطح کلمه next وجود دارد اگر فلش روی کلمه next توقف کند به سطح بعدی میرود و همینطور اگر روی چرخ دوم هم روی کلمه next توقف کند به چرخ آخر میرود. و هدف اصلی توقف فلش روی x35 می باشد و اگر شانس با شما یار باشد و فلش روی آن عدد توقف کند مبلغی که شرط بستید ضرب در 35 می شود.

چهار اس :

شما میبایست حدس بزنید که کدام کارت در چه جای قرار دارد و‌این امکان وجود داد که تعداد کارتهای حدس زده را تغییر دهید

ملکه قرمز :

  شما میبایست حدس بزنید که ملکه قرمز در چه جای قرار دارد .

تاس :

در این بازی شما یک‌عدد تایین کرده و‌حدس میزنید بالای ان عدد یا پایین ان عدد مجموعه تاسها می شود. تاس ریخته میشود قبل از ان شما عدد مورد نظر خود را حدس میزنید و‌احتمال میدهید بالای ان عدد است یا پایین تر از آن.

داگز سه بعدی :

این بازی مانند اسب سواری یا ماشین سواری هستش و مسابقه بین 6 داگز می باشد که شما روی برنده شدن و یا اول/ دوم / سوم شدن یک داگز و یا 2تا داگز با هم و یا با بستن شرط های مختلف بازی میکنید.

بازی خط کش :

شما با زدن استارت در بازی 20 گزینه را مشاهده می کنید که متوانید از بین این 20 گزینه یک یا 20 عدد را انتخاب کنید که بستگی به ضرایب دارد . و بالای صفحه 5 گزینه می باشد که با زدن scratch all این 5 گزینه نمایش داده می شود که اگ در بین آنها اعدادی باشد که انتخاب کردید شما برنده می شوید ..

پنالتی ، شوت ، اوت :

در بدو ورود تیم مورد نظر خود را انتخاب کنید سپس وارد بازی شده و مقدار شرط خود را تعیین نمایید و دکمه پلی را فشار دهید.بعد زدن دکمه ی پلی جهت ضربه خود را مشخص نمایید . در صورت برد مبلغ ضریب شما افزایش یافته و بصورت پلکانی محاسبه میشود.

شیر یا خط :

شما در این بازی با انتخاب و حدس درست روی سکه بازی را برده اید. ابتدا تصویر مورد نظر را انتخاب کرده و با زدن دکمه flip بازی رو شروع میکنید‌. در قسمت total bet مبلغ شرط مورد نظر را انتخاب کرده و با زدن دکمه (x2)(/2) مبلغ شرط را به دو برابر افزایش و یا به نصف مبلغ کاهش داده.


X
انتخاب میز حداقل / حداکثر
X
لطفا برای خود **نام مستعار پوکر** ثبت کنید.