سوالات / راهنما

نحوه ساخت حساب کاربری

در ابتدا برای شرط بندی و بازی کردن نیاز به یک حساب کاربری دارید و در این قسمت ما به شما آموزش میدهیم که چگونه حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

نکته مهم اینکه برای ثبت نام باید مشخصات دقیق خود را وارد کنید و همه اطلاعات صحت داشته باشد تا زمان برداشت جایزه دچار مشکل نشوید. لازم است بدانید برای اطمینان بیشتر همه اطلاعات شما کاربران در سایت بت مجیک محفوظ باقی خواهد ماند. بعد از ساخت حساب کاربری و پس از ورود به سایت شما میتوانید با اسم مستعار وارد بازی ها شوید.

در ابتدا پس از ورود به سایت بت مجیک به بخش ثبت نام که در بالای صفحه میباشد مراجعه کرده و اطلاعاتی نظیر نام و نام خانوداگی ، شماره   موبایل ، ایمیل و در آخر رمز ورود انتخابی خود را  که آن را با دقت تکمیل کنید. پس از تکمیل این فرآیند و با فشردن گزینه ثبت ، حساب کاربری شما ایجاد می گردد.
از اینکه سایت ما را انتخاب کردید سپاسگذاریم. اوقات خوشی را در سایت
بت مجیک برای شما آرزومندیم.

کاربر گرامی ، اطلاعات خواسته شده ی مندرج در صفحه ثبت نام جهت ارتباط سریعتر کارشناسان پشتیبانی با شما بوده لذا خواهشمنداست اطلاعات فوق را بدرستی و دقیق وارد نموده و از در اختیار قراردادن رمز حساب کاربری خود نزد دیگران جدا خودداری و ما را در این امر خدمت رسانی یاری نمایید.

ضمنا کاربر در هر زمانی می‌تواند نسبت به تغییر کلمه عبور خود و نام مستعار اقدام نماید ، برای این منظور کافیست از بخش حساب کاربری وارد پروفایل خود شده و تغییرات لازمه را بدهد.

 

سیاست حفظ حریم خصوصی

1. مسئولیت امنیت اطلاعات مربوط به حساب بت مجیک بر عهده کاربر است. هر عملياتي كه با نام کاربری و رمز ورود وارد حساب شده معتبر و قانونی در نظر گرفته شده است.

2 . اگر کاربر شك دارد كه  نام کاربری و رمز عبور خود به دست شخص ثالث افتاده است بایستی با بت مجیک  ارتباط برقرار کند و تا زمانی که وضعیت روشن شود، حساب خود را به طور موقت تعليق کند.

3. برای اطمینان از امنیت اطلاعات شخصی ، تماس با کاربر تنها از طریق ایمیل ارائه شده در زمان ثبت نام انجام می پذیرد.

4. هنگامی که شما عضو بت مجیک هستید ، مسئول امنیت آدرس ایمیل ارائه شده نیزهستيد. بت مجیک مسئولیت مشكلات مربوط به امنیت حساب كه از طريق ايميل ثبت شده شود را قبول نمی کند.

5. بت مجیک حق ارسال ایمیل ، تماس تلفنی و SMS را برای اطلاع دادن به کاربران خود از تبلیغات و نوآوری های خاص را دارد.

6. بت مجیک  از اطلاعات کاربران فقط استفاده می کند تا بتوانند در بازی ها شرکت کنند و اقدامات لازم را برای بازی انجام دهند.

7. اطلاعات کاربران بت مجیک مطابق با سیاست امنیتی و حریم خصوصی  با اشخاص ثالث یا موسسات به اشتراک گذاشته نمی شود.


X
انتخاب میز حداقل / حداکثر
X
لطفا برای خود **نام مستعار پوکر** ثبت کنید.